ماهکس چند روزه میرسه؟

فهرست مطالب

ماهکس چند روزه میرسه؟

امروزه اکثر افراد، خرید‌های خود را به صورت غیرحضوری از سایت‌های اینترنتی، انواع آنلاین شاپ‌ها و… انجام می‌دهند که برای افرا در وقت و حتی هزینه مقرون بصرفه‌تر است. به منظور ارسال این خریدهای غیرحضوری به مشتریان، شرکت‌های بسیاری راه اندازی شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت پستی ماهکس اشاره کرد. این شرکت در تلاش است تا با ارائه خدمات عالی و ارزنده خود به مشتریان، رضایت کامل آن‌ها را به دست آورد. در ادامه قصد داریم شما را با شرکت پستی ماهکس و مزایای آن آشنا کنیم.

ماهکس چیست؟

ماهکس نام تجاری شرکت سریع ترابر ماهان است که در سال ۱۳۹۳ و ماه اسفند شروع کرده است. مهمترین هدف این شرکت پستی، عرضه تمامی روش‌ها و خدمات کاربردی و مفید در زمینه صنعت لجستیک کشور است. از این رو می‌توان گفت که ماهکس بلافاصله پس از راه اندازی و شروع فعالیت تنها بر پشتوانه و تجربیات علمی تکیه کرده و تمام تلاش خود را در روند به وجود آوردن یک نظام تاثیر گذار و کاربردی به منظور پیشرفت سطح کیفی انواع خدمات و شاخص‌های مهم و تاثیر گذار در صنعت لجستیک کشور ایران انجام می‌دهد.لازم است بدانید که شرکت سریع ترابر ماهان، علاوه بر در نظر گرفتن نیاز مشتری و توجه به آن، دائما در تلاش است تا از طریق طراحی انواع راه و روش‌های ویژه لجستیکی و ایجاد انعطاف لازم در روش عرضه خدمات با کمک علم و دانش کارشناسان داخل کشور، شرایط لازم جهت کسب رضایت متقاضیان خود را به وجود آورد.
هم اکنون ماهکس در چارچوب یک مجموعه یا بهتر است بگوییم شبکه بسیار بزرگ داخلی و خارجی، با حمایت از ناوگان‌های زمینی و هوایی و انواع امکانات مدرن روز و البته با داشتن یک کادر حرفه‌ای و ماهر، آموزش دیده و با تجربه، با برخورداری از نمایندگی در انواع شهرهای کشور، در تلاش است تا عالی ترین، سریع و. آسان‌ترین و البته مطمئن‌ترین خدمات حمل برای مشتریان را به انجام برساند.
تمامی کارکنان و گروه‌های فعال در این سیستم در تلاش‌اند تا با افزایش مهارت و تجارب خود در حوزه صنعت حمل و نقل و بهره گیری از انواع زیرساخت و فناوری در نرم افزاری و سخت افزاری جدید و پیشرفته، ماشینی کردن تمامی دستگاه ها، لوازم و زیاد کردن تعداد کانال‌ها پخش و جمع کردن و پوشش توزیع در تمامی نقاط کشور، توان و نقش خویش را در جهت پیشرفت این نوع صنعت در کشور ایران انجام دهند.

 

ماهکس چند روزه میرسه؟

 

مهمترین خدمات حمل بار ماهکس چیست؟

همانطور که در قسمت قبل گفته شد ماهکس از جمله شرکت‌های پستی تازه تاسیس شده در کشور ایران است که البته شعبه‌های متفاوتی در کشورهای خارجی نیز دارد. خدمات حمل بار ماهکس متعدد بوده که در ادامه این مطلب به ذکر آن‌ها خواهیم پرداخت. مهمترین خدمات حمل بار شرکت ماهکس عبارت است از:

 • حمل فوق و آسان سریع محموله

از خدمات حمل فوق سریع بار یا محموله اغلب جهت بسته‌های بسیار عجله‌ای و سریع از راه پذیرش بار به شکل ۲۴ساعته در انواع دفترهای فروش شرکت که در فرودگاه‌های کشور وجود دارند، قابل پیگیری و انجام است. لازم است بدانید که تمامی این خدمات به دو شکل درب به درب و حتی دریافت از درب منازل و ارائه در فرودگاه مقصد قابل انجام است.

 • حمل سریع محموله

بعد از آنکه نیاز و درخواست مشتریان عزیز به واسطه واحد ثبت تمامی سفارش‌ها در طول همان روز ثبت شد، کارکنان یا بهتر است بگوییم تحصیلداران شرکت ماهکس بسته مورد نظر را به طور مستقیم از درب شرکت و یا منزل مشتری دریافت کرده و سپس تمامی بسته‌های دریافت شده را مستقیم به انبار پردازش بار تحویل می‌دهند.

 • حمل اقتصادی محموله

از این نوع خدمات اغلب جهت حمل انواع محموله‌های سنگین و غیر سریع که ضروری نیستند و یا برای فرستادن کالا با هزینه بسیار کمتر استفاده می‌شود. در این روش حمل کالا با کمک تمامی روش‌های حمل و نقل به تمامی کشورها و شهرهای دنیا صورت می‌گیرد که از جمله روش‌های بسیار کاربردی و مناسب نیز محسوب می‌شود.

 

مهمترین مزیت‌های شرکت پستی ماهکس چیست؟

با توجه به مطالب ذکر شده دانستیم که شرکت پستی ماهکس از جمله شرکت‌های محبوب و فعال در حوزه بین الملل به شمار می‌رود که موفق شده کارکرد مناسب و کاربردی را در اختیار اکثر مشتریان خود بگذارد. از جمله مزیت‌های شرکت پستی ماهکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرن بودن

از جمله مزیت‌های مهم و اصلی یک شرکت بین المللی از جمله ماهکس، بهره مندی از جدیدترین و مدرن‌ترین خدمات و تجهیزات مرتبط به حمل و نقل انواع کالاها است که خوشبختانه ماهکس شامل ویژگی منحصر بفرد می‌شود.

 • برخورداری از سابقه خوب و نسبتا طولانی

  امروزه اکثر افراد بر این باور هستند که شرکت پستی خوب باید از سابقه و تجربه خوبی برخوردار باشید تا با استفاده از آن‌ها بتواند خدمات ارزنده و عالی را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

 • برخورداری از خطوط دریایی

بهره مندی از انواع خطوط دریایی از جمله عالی‌ترین روش‌های حمل و نقل بار است. در واقع می‌توان گفت که استفاده از انواع راه‌های آبی از جمله راه‌های امن و مقرون بصرفه از نظر اقتصادی و حتی زمانی جهت حمل و نقل انواع کالاها محسوب می‌شود که امروزه تقریبا ۹۰ درصد از جابجایی‌های کالاها در دنیا به خطوط دریایی اختصاص یافته است و شرکت ماهکس از این مزیت برخوردار است. از جمله مواردی که در مدت زمان رسیدن کالا به مقصد با استفاده از راه‌های آبی تاثیر قابل توجهی دارد، میزان طول مسیر و حتی نوع مسیر، نوع ناوگان و… است.

 • قیمت منصفانه و ارزان

  به صورت کلی می‌توان گفت که از جمله مسئولیت‌های یک شرکت پستی عالی و محبوب این است که قادر باشد تا از طریق راه‌های سریع و عالی خدمات خود را به متقاضیان ارائه دهد و البته کمترین هزینه‌های ممکن را دربربگیرد. امروزه اکثر شرکت‌های پستی با یکدیگر رقابت دارد که بیشترین این رقابت‌ها بر سر مباحث مختلفی از جمله ارسال و تحویل کالای مورد نظر با بهترین کیفیت به مشتری، نحوه رهگیری مرسولات پستی، میزان سرعت عمل در ارسال و تحویل کالا و از همه مهتر میزان هزینه‌ای که ارسال کالا شامل می‌شود، است.
  علاوه بر این میزان کیفیت بسته‌بندی کالای مورد نظر تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شرکت پستی مورد نظر توسط مشتریان دارد که باید مورد توجه کارکنان شرکت قرار بگیرد و خوشبختانه ماهکس از امتیاز بالایی در این زمینه برخوردار است. از جمله خصوصیات یک بسته‌بندی عالی می‌توان به میزان مقاومت و محکم بودن کارتن پستی و البته کیفیت آن، تمیزی و زیبایی کارتن، روش بسته‌بندی و… اشاره کرد.

ماهکس چند روزه میرسه؟

ماهکس چند روزه میرسه؟

شیوه‌های حمل کالا در شرکت پستی ماهکس به سه روش ریلی، هوایی و دریایی صورت می‌گیرد که مدت زمان رسیدن بسته در هر یک از این روش‌ها متغیر است. از این رو نمی‌توان به طور دقیق گفت که ماهکس در طول چند روز بسته‌های خود را ارسال می‌کند و با توجه به نوع بسته و روش ارسالی تعداد روزها متغیر است.
ماهکس خدمات بسیار زیاد دیگری را به صورت سفارشی برای مشتریان خود انجام می‌دهد که مهمترین این خدمات سفارشی عبارت است از:

 • برخورداری از سرویس بازگشت مدارک درخواست شده

این نوع خدمات مخصوص افراد و برخی از شرکت‌هایی است که به احراز هویت یا گرفتن کپی از مدارک شناسایی و… از دریافت کننده محموله خود احتیاج دارند.

جابجایی مرسوله در مدت زمان خاص و تعیین شده

ماهکس با برخورداری از مهارت، تجربه و برنامه ریزی‌های دقیق موفق شده تا از این سرویس برای اکثر شرکت‌هایی که به پخش کالا در زمان مشخص به متقاضیان خود نیاز دارند، در استان تهران استفاده نماید.

 • خدمات متنوع در شعبه‌های مستقر شده

شرکت ماهکس قادر است با در نظر گرفتن نیاز انواع شرکت ها، تمامی نیرو و کارکنان خود و البته وسایل حمل بار مورد نیاز برای بسته‌بندی و… را در موقعیت درخواست شده مستقر نماید و از این طریق انواع هزینه‌های سازمان‌های تجاری را نیز به حداقل برساند.

4.7/5 - (24 امتیاز)
ارسالینو

ارسالینو، پلتفرم طراحی شده توسط شرکت تـرابر پـژوهان البـرز در قـالب طرح برگــزیده معاونــت فــناوری ریــاست جـمهــــوری می باشـــد این پلتفرم هوشمند به شما امکان می دهد خدمات شرکت های ارسال بار مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و از آن ها استفاده نمایید از طریق ارسالینو می توانید پیش از ارسال بار ، قیمت ، کیفیت ، زمان ارسال بار و نظرات مخاطبان هر ارائه دهنده خدمت را مطالعه کرده , و از این طریق بهترین انتخاب را داشته باشید