تیپاکس تا چه ساعتی بسته‌ها را تحویل می‌دهد؟

فهرست مطالب

تیپاکس تا چه ساعتی بسته‌ها را تحویل می‌دهد؟

شرکت تیپاکس یکی از شرکت‌های خصوصی در حوزه حمل و نقل انواع کالاهای پستی است که تمام تلاش خود را جهت تحویل به موقع کالا به مشتریان انجام می‌دهد تا بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند. تیپاکس به دلیل دریافت و تحویل مرسولات پستی به مشتریان نسبت به سایر شرکت‌های پستی از محبوبیت بیشتری در بین افراد برخوردار است.لازم است بدانید که شرکت تیپاکس تضمین می‌کند که همه‌ی کالاهای دریافت شده از مشتریان خود را به صورت کاملا سالم به گیرنده تحویل می‌دهد و اگر در زمان حمل مرسوله‌ای با مشکل روبرو شد، بیمه خسارت وارد شده را جبران خواهد کرد. از جمله سوالات مهم مشتریان در رابطه با تیپاکس این است که این شرکت تا چه ساعتی بسته‌ها را تحویل می‌دهد؟ برای دریافت پاسخ این سوال تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

 

نحوه ثبت سفارش مرسولات خود در شرکت تیپاکس چگونه است؟

شرکت تیپاکس به عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی پستی خدمات ارزنده‌ای را به متقاضیان خود در سراسر کشور ارائه می‌نماید که از مهمترین این خدمات می‌توان ثبت سفارش کالا را نام برد. شما به عنوان یک مشتری جهت ثبت کالاهای خود، می‌بایست فرایندهایی را انجام دهید که این فرایندها عبارت‌اند از:

  • وارد کردن آدرس الکتریکی com و سپس کلیک بر روی گزینه ارسال بسته از قسمت بالای صفحه باز شده در طرف چپ
  • مرحله بعدی انتخاب یکی از گزینه‌های ذکر شده در آن قسمت اعم از: ثبت سفارش به صورت آنلاین، سثب سفارش به صورت تلفنی و ثبت سفارش از راه نمایندگی مربوطه است.
  • در مرحله آخر باید با توجه به گزینه‌ای که انتخاب کرده اید، مراحل ذکر شده توسط سایت مورد نظر را به ترتیب انجام دهید و سپس اطلاعات لازم را نیز به طور واضح ثبت نمایید.

توجه داشته باشید که در پایان اگر همه‌ی موارد درخواست شده را به خوبی و کاملا صحیح ثبت کرده باشید، شرکت تیپاکس یک کد به شما می‌دهد. شما باید با استفاده از این کد سفارش خود را بررسی نمایید؛ از این رو حتما در مراقبت از این کد غفلت نکنید.

تیپاکس تا چه ساعتی بسته‌ها را تحویل می‌دهد؟

فرستادن بسته پستی با تیپاکس چه شرایطی دارد؟

اگر شما به عنوان یک مشتری قصد استفاده از خدمات تیپاکس و ارسال بسته از طریق این شرکت پستی دارید، آگاه باشید که از همه‌ی شرایط مربوط به ثبت سفارش تیپاکس برخوردار باشید. از مهمترین شرایط فرستادن بسته پستی با تیپاکس عبارت است از:

  • فرد فرستنده می‌بایست همه‌ی اطلاعات هویتی و محل زندگی قانونی خویش را به صورت دقیق و درست ثبت نماید؛ چرا که تیپاکس تنها کسانی که در سامانه مربوطه، هویت خود را به صورت کامل وارد کرده اند، به عنوان یک مشتری می‌شناسد و در صورت وجود مشکل پاسخگوی وی خواهد بود
  • از دیگر شرایط فرستادن بسته از طریق شرکت تیپاکس، یادداشت کردن آدرس درست، کامل و دقیق شخص فرستنده و گیرنده است؛ چرا که در صورت‌عدم وارد شدن آدرس صحیح گیرنده و فرستنده، محموله مجدد به مبدا باز خواهد گشت و شخص فرستنده موظف است تا کالای ارسالی خویش را دریافت نماید و علاوه بر این باید تمامی هزینه رفت و آمد محموله را نیز پرداخت نماید
  • فردی که به عنوان فرستنده، محموله را فرستاده است، وظیفه دارد تا در زمان تحویل دادن محموله خود، میزان قیمت و ارزشمند بودن کالا را به تیپاکس بگوید تا در صورت بروز مشکل یا ناپدید شدن محموله و حتی صدمه دیدن آن، شرکت تیپاکس مسئولیت آن را بر عهده بگیرد و خسارت وارد شده را به شخص پرداخت کند.
  • اگر کالاهایی که توسط شخص مشتری به شرکت تیپاکس تحویل داده شود، شامل انواع مواد خطرناک اعم از مواد منفجره و آتش‌زا باشند و منجر به ایجاد خسارت و آسیب به دیگر محمولات مشتریان گردد، مسئولیت این امر و پرداخت خسارت‌های ایجاد شده وظیفه فرستنده مرسوله خواهد بود.
  • شخص فرستنده وظیفه دارد تا قبل از تحویل دادن کالای خود به شرکت تیپاکس، نوع و شیوه بسته‌بندی را بیان کند. در صورت‌عدم بیان نوع بسته‌بندی به این شرکت، تیپاکس هیچ نوع مسئولیتی در قبال آسیب و پرداخت خسارتی که به دلیل بسته‌بندی غیر اصولی و نادرست ایجاد شده باشد، نخواهد داشت.
  • از دیگر شرایط فرستادن بسته پستی از طریق تیپاکس، قانونی بودن کالای مورد نظر است. در صورتی که یک مرسوله غیرقانونی ارسال شود، شخص ارسال کننده مکلف است تا تمام مسئولیت جزایی و حقوقی این امر را قبول کند. همچنین شخص ارسال کننده وظیفه دارد تا تمامی خسارت‌های وارد شده به شرکت تیپاکس اعم از خسارت وارد شده به دلیل توقیف و نگه داشتن وسیله حمل بار و ایجاد تاخیر در مدت زمان رسیدن محموله‌های دیگر مشتریان را به صورت کامل پرداخت نماید.
  • توجه داشته باشید که شرکت تیپاکس به هیچ عنوان انواع اشیاء گران قیمت مانند جواهرات، نقره و طلا و عتیقه، پول نقد، انواع مدرک‌های دولتی و رسمی و اسناد را قبول نخواهد کرد. از این رو در صورتی که فرستنده بدون آگاه کردن تیپاکس انواع محموله‌های ذکر شده را جهت ارسال به این شرکت تحویل دهد، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده شرکت تیپاکس نخواهد بود و خسارتی را نیز پرداخت نخواهد کرد.

 

روش وارد شدن به سایت شرکت تیپاکس

شرکت تیپاکس به منظور دسترسی سریع و راحت متقاضیان خود اقدام به ساخت یک سایت کرده که با استفاده از آن می‌توان خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. از جمله خدمات بسیار مهم این سایت، ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن است.اگر شما قصد ارسال و ثبت سفارش یک کالا در سایت تیپاکس را دارید، باید ابتدا به سایت مربوطه وارد شوید. با وارد کردن آدرس، با مشاهده نخستین سایت بر روی آن کلیک نمایید و سپس وارد شوید. پس از این به راحتی می‌توانید نسبت به انتخاب خدمات مورد نظر خود اقدام نمایید. در صورت موجه شدن با مشکل خاصی، فقط کافی است که با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید.

تیپاکس تا چه ساعتی بسته‌ها را تحویل می‌دهد؟

شرکت تیپاکس تا چه ساعتی بسته‌ها را تحویل می‌دهد؟

تمامی نمایندگی‌های تیپاکس که در استان تهران فعال هستند، در همه‌ی روزهای کاری از شنبه تا چهارشنبه به مدت ۹ ساعت از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر و همچنین در آخرین روز هفته یعنی پنج شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ فعال بوده و بسته‌ها را به مشتریان تحویل می‌دهند و در ساعات ذکر شده شما می‌توانید برای دریافت بسته خود به این نمایندگی‌ها مراجعه نمایید.

همچنین نمایندگی‌های فعال در شهرستان‌های مختلف، در همه‌ی روزهای کاری در نوبت صبح از روز شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ و در نوبت عصر نیز از ساعت ۱۶ الی ۲۰ و روز پنجشنبه تنها در نوبت صبح از ساعت ۹ الی ۱۳ فعالیت داشته و بسته‌ها را به مشتریان تحویل می‌دهند. لازم است بدانید که تیپاکس در روز جمعه و روزهایی که به طور رسمی تعطیل است، فعالیت ندارد.

از دیگر سوالات مهمی که برای افرادی که می‌خواهند مشتری تیپاکس شوند، پیش می‌آید این است که تیپاکس بسته‌های پستی را حدودا چه مدت ارسال می‌کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که به صورت حدودی زمان فرستادن مرسولات پستی توسط تیپاکس بین ۱۲ الی ۴۸ ساعت است. البته توجه داشته باشید که مدت زمان فرستادن مرسولات از طریق تیپاکس بستگی به میزان فاصله مبدا و مقصد دارد و به صورت حدودی از یک الی پنج روز کاری و غیر تعطیل فرق می‌کند.

شما به راحتی می‌توانید با ثبت کردن موقعیت خود به عنوان مبدا و وارد کردن مقصد در سایت شرکت تیپاکس، از مدت زمان حدودی ارسال بسته خود آگاه شوید و پس از این کالای خود را ارسال نمایید.

3.9/5 - (7 امتیاز)
ارسالینو

ارسالینو، پلتفرم طراحی شده توسط شرکت تـرابر پـژوهان البـرز در قـالب طرح برگــزیده معاونــت فــناوری ریــاست جـمهــــوری می باشـــد این پلتفرم هوشمند به شما امکان می دهد خدمات شرکت های ارسال بار مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و از آن ها استفاده نمایید از طریق ارسالینو می توانید پیش از ارسال بار ، قیمت ، کیفیت ، زمان ارسال بار و نظرات مخاطبان هر ارائه دهنده خدمت را مطالعه کرده , و از این طریق بهترین انتخاب را داشته باشید