چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟

فهرست مطالب

چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است و به‌ این‌ ترتیب می‌توان مسائل و مشکلات پیش‌آمده برای اکانت مورد‌نظر را به کارشناسان این شرکت گزارش داد. البته این گزارشات باید به دلایل منطقی ارسال شوند چرا‌که با توجه به تعداد بالای کاربران در این شبکه اجتماعی، امکان پاسخگویی به هر نوع درخواستی وجود ندارد و معمولاً بسیاری از پیام‌ها، بی‌جواب خواهند ماند. این در حالی است که مکاتبه با اینستاگرام برای کاربران کشور‌مان با محدودیت‌های بیشتری همراه است و می‌بایست از روش‌های خاصی برای بیان مشکلات به وجود آمده بهره برد. البته توضیحات ارائه‌شده، به معنای دشوار بودن برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام نیست و باید گفت که این کار به‌ سادگی قابل انجام است. مشروط بر این‌که با روش صحیح مکاتبه و نحوه ارسال پیام آشنایی داشته باشید. به همین بهانه، ادامه این محتوا را به بررسی راه‌های برقراری ارتباط با اینستاگرام و تیم پشتیبانی اختصاص داده‌ایم.

عمده‌ترین دلایل مکاتبه با اینستاگرام

پیش از آنکه به روش‌های برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی اینستاگرام بپردازیم، بد نیست ابتدا دلایل و مشکلات مهمی که برای برطرف نمودن آن‌ها می‌توانید از راهنمایی‌های تیم متخصص استفاده کنید را نام ببریم:

 • ساسپند و یا دیسیبل شدن پیج 
 • در صورت دریافت پیغام‌هایی نظیر Help Us Confirm It’s You یا I’m not a robot. به این معنی که پیج شما به‌عنوان یک ربات تشخیص داده ‌شده است.
 • مشکلات مربوط به تائید دو مرحله‌ای اینستاگرام، مانند اختلال در ارسال دریافت کد امنیتی ۶ رقمی و یا کار نکردن آن‌ها، و همچنین غیرفعال شدن یا گم‌شدن کد‌های ۸ رقمی پشتیبان و دیگر مسائلی که با این مسئله مرتبط هستند.
 • ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام وقتی با ارور couldn’t refresh feed به معنای عدم تازه‌سازی محتوای کاربران در اینستاگرام مواجه می‌شوید.
 • در صورت هک شدن پیج و در شرایطی که شماره تلفن، ایمیل، پسورد و یا یوزرنیم اکانت شما عوض شده است. 
 • هنگامی‌که تایم لاین اینستاگرام شما کاملاً سفید و خالی از محتوا شده و یا امکان گذاشتن استوری یا فعالیت در دایرکت ندارید. 
 • فراموش کردن رمز عبور آن‌هم در صورتی‌که به شماره موبایل ثبت‌شده در پیج و یا ایمیل خود دسترسی ندارید.
 • وقتی با پیغام We Detected an Unusual Login Attempt و مشکل فیشینگ اینستاگرام روبرو می‌شوید.
 • مشاهده پیغام Your Account was Compromised از طرف اینستاگرام
 • بلاک شدن پیج 
 • اکشن بلاک (Action Block)  شدن حساب اینستاگرام و در صورتی‌که نتوانید در صفحه خود هیچ‌گونه فعالیتی اعم از لایک، کامنت، استوری، دایرکت، لایو و… داشته باشید. 
 • قفل شدن پیج و مشاهده پیغام Your account has been temporarily locked 
 • شدوبن شدن یا فلاپ شدن پیج
 • در صورتی‌که بدون هیچ دلیلی به بیرون اینستاگرام پرت می‌شوید.
 • اختلال در ورود به اینستاگرام 
 • ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام در صورت بروز مشکلاتی در رابطه با احراز هویت 
 • عدم دریافت لینک بازیابی پسورد از طریق موبایل یا ایمیل 
 • مشکلات مربوط به دایرکت مانند ارسال یا دریافت پیام 
 • حذف شدن ناگهانی پست یا استوری‌های پیج شما و دریافت پیغام Your Post Has Been Removed 
 • مواجه‌شدن با ارور We are sorry but something went wrong 
 • برای بازگردانی اکانت‌هایی که به‌صورت دائم یا موقت حذف‌ شده‌اند حتی در مواردی که آی دی پیج خود را فراموش کرده‌اید.
 • ارتقاء امنیت پیج خود و جلوگیری از هک شدن
چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟

راه‌های برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

همان‌طور که در مقدمه نیز گفته شد، ارتباط با تیم پشتیبان اینستاگرام با استفاده از چندین روش امکان‌پذیر است. به همین دلیل در ادامه این بخش، به معرفی برخی از این روش‌ها می‌پرداریم و چگونگی ارائه گزارش‌های مربوط به یکی از مشکلاتی که در بخش قبل به آن‌ها اشاره شد را موردبررسی قرار می‌دهیم.

نکته مهم: توجه کنید که برای ارائه درخواست خود به پشتیبانی اینستاگرام، نمی‌توانید از زبان فارسی استفاده کنید و می‌بایست توانایی تایپ به زبان انگلیسی داشته باشید. همچنین در صورت عدم آگاهی و تسلط به اصول ارسال درخواست خود به اینستاگرام، احتمال بی‌پاسخ ماندن پیغام شما بسیار زیاد است. البته در این راستا می‌توانید از خدمات برخی شرکت‌ها برای ارائه تقاضای رسیدگی به مشکلات پیج خود و ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام نیز استفاده کنید.

روش‌های مکاتبه با تیم پشتیبان اینستاگرام به شرح زیر است:

ارتباط از طریق تماس تلفنی

معمولاً یکی از اولین روش‌هایی که برای ایجاد ارتباط با تیم‌های پشتیبانی مراکز مختلف ازجمله اینستاگرام به ذهن می‌رسد، تماس تلفنی است. البته این اقدام عملاً برای هیچ‌یک از کاربران این شرکت، امکان‌پذیر نیست و راهی برای ارتباط از این طریق وجود ندارد. شاید بتوان علت اصلی و مهم این موضوع را در تعداد کاربران این شبکه اجتماعی و حجم بالای تماس‌های آن‌ها دانست.

تماس با پشتیبانی توسط ایمیل

دومین روشی که می‌توان برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام پیشنهاد کرد، دادن ایمیل است. به این صورت که تقاضا و گزارش مورد‌نظر خود را از طریق نشانی Support@instagram.com ارسال نموده تا کارشناسان پس از انجام بررسی‌ها، اقدامات لازم را در راستای رفع مشکل شما ارائه دهند. البته این تنها روشی است که اعلام‌شده است و نمی‌توان از دریافت ایمیل‌های ارسالی توسط تیم پشتیبانی اینستاگرام اطمینان داشت. این مسئله به استراتژی اینستاگرام برای پاسخ دادن به ایمیل کاربران مربوط می‌شود. به این صورت که معمولاً ایمیل شما به‌ عنوان یک کاربر معمولی، پاسخ داده نمی‌شود. اما در صورتی‌که پیج پرمخاطبی دارید و یا به‌عنوان یکی از افراد سرشناس در این فضا شناخته می‌شوید، احتمال پاسخ دادن به ایمیل شما زیاد است.

چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟
چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟

ارتباط با کارشناسان از طریق وب‌سایت

با توجه به اینکه دو راهکار قبلی برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام توسط کاربران عادی، عملاً بی‌فایده است؛ می‌توانید از طریق وب‌سایت این شبکه به آدرس Help.instagarm.com اقدام به ارائه گزارشات خود نمایید. در‌واقع می‌توان گفت که این وبسایت برای تعامل و ارتباط اینستاگرام با عموم مخاطبان و کاربران در نظر گرفته ‌شده است. البته برای ارسال درخواست خود بایستی با مراحل و روش انجام آن آشنایی داشته باشید که ما در این بخش شرح مختصری از این مراحل خواهیم داشت:

 • در ابتدا وارد سایت اینستاگرام به نشانی Help.instagarm.com شوید.
 • بهتر است برای سهولت در انجام مراحل پیش رو و از طریق آیکون قلم، زیان را تغییر داده و ادامه دهید. 
 • در این مرحله می‌توانید از میان گزینه‌های موجود، زبان فارسی را انتخاب نمایید.
 • حال می‌توانید خیلی راحت و از طریق صفحه اصلی سایت، فیلد مربوط به درخواست یا مشکل خود را انتخاب کنید و گزارش مورد‌نظر‌تان را ارسال نمایید.

برقراری ارتباط از طریق اپلیکیشن اینستا

مراحل برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن به شرح زیر است:

1- ابتدا وارد اینستاگرام و قسمت پروفایل خود شوید.

2- روی سه خط بالا و سمت راست صفحه ضربه زده و گزینه تنظیمات یا Settings را انتخاب کنید.

3- اکنون گزینه Help را بیابید و روی آن کلیک کنید.

4- حال Report a Problem را انتخاب کنید تا پنجره کوچکی برای شما باز شود.

5- از این پنجره، روی عبارت Report a Problem بزنید.

6- در این مرحله می‌توانید گزارش خرابی یا مشکل خود را تایپ کنید و یک تصویر از موضوع مورد‌نظر خود را نیز آپلود نمایید.

7- در پایان با کلیک بر روی گزینه Submit، مراحل ارسال گزارش یا مشکل به پشتیبانی به پایان می‌رسد.

برقراری ارتباط از طریق توییتر و فیس‌بوک

اما آخرین راهکاری که می‌توان برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام پیشنهاد داد، ارسال پیام از طریق صفحه فیس‌بوک یا توییتر اینستاگرام است. به همین منظور می‌توانید پس از مراجعه به نشانی facebook.com/InstagramEnglish و کلیک بر روی گزینه Message، پیغام مورد‌نظر خود را تایپ نموده و ارسال کنید. روش فرستادن پیام ‌به توییتر اینستاگرام نیز این‌گونه است که پس از وارد شدن به اکانت توییتر خود، از طریق Direct message و سپس جستجوی instagram@، گزارش خود را ارسال کنید تا کارشناسان مربوطه بازدید و بررسی‌های لازم را انجام دهند.

امتیاز دهید post
ارسالینو

ارسالینو، پلتفرم طراحی شده توسط شرکت تـرابر پـژوهان البـرز در قـالب طرح برگــزیده معاونــت فــناوری ریــاست جـمهــــوری می باشـــد این پلتفرم هوشمند به شما امکان می دهد خدمات شرکت های ارسال بار مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و از آن ها استفاده نمایید از طریق ارسالینو می توانید پیش از ارسال بار ، قیمت ، کیفیت ، زمان ارسال بار و نظرات مخاطبان هر ارائه دهنده خدمت را مطالعه کرده , و از این طریق بهترین انتخاب را داشته باشید.